NIE KASOWAĆ!!!

wtorek, 6 grudnia 2016

Wartburgowy akcent w Mannequin Challenge     Kilka dni temu puściłem w eter Facebook'a, to o to zdjęcie:
     Jeśli domyśliliście się o co chodzi, to gratulujemy. Jednak jeśli nadal nie kumacie o co be, to spieszę z wyjaśnieniem. 

     Pamiętacie zapewne Harlem Shake lub Ice Bucket Challenge. Akcje te miały zwrócić uwagę na problemy środowisk związanych ze Stwardnieniem Rozsianym oraz co najistotniejsze - osób cierpiących na tę wyniszczającą chorobę. Świat to nie bańka żarówki i nie pozostaje w próżni, bowiem internet zdobywa właśnie nowa tego typu zajawka.

   Zabawę zapoczątkowała w październiku jedna z uczennic szkoły z miasteczka Jacksonville. Na profilu jednego z portali społecznościowych udostępniła filmik, na którym paczka jej znajomych zastyga w bezruchu, przypominając manekiny. Można by rzecz, że gra w "1...2...3... Baba Jaga patrzy", to nic nowego na naszych podwórkach, ale jednak na naśladowców nie trzeba było długo czekać.

     Pomysł, pomimo iż nie firmuje żadnych górnolotnych przesłań i przekazów natychmiast przyjął się bez wyjątku wśród wszystkich Gwiazd i gwiazdeczek.

     I dobrze! Nie wszystko w życiu ma sens i musi być czemuś przyporządkowane. Dlatego tym bardziej warto odnotować, że nasz dobry znajomy wziął udział w nagraniu manekinowego wyzwania - zobaczcie sami:


Film dostępny w rozdzielczości 4K


     Za realizację odpowiada ekipa filmowa Grandpa's Studio Co prawda nie dostałem pozwolenia na prezentowanie materiału, ale uznałem, że jeśli jest dostępny również na Facebook'owym profilu Granpa's Studio to raczej nikt nie obrazi się za skromną reklamę.Autor: Kruchy

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz