NIE KASOWAĆ!!!

czwartek, 8 września 2016

II spot Łódzkiego Ruchu Klasyków - EC1 - Łódź 2016     Niestety nie dałem rady zajrzeć na promowane przez nas wydarzenie, czyli pierwszy w pełni oficjalny, a już drugi z kolei, spot Łódzkiego Ruchu Klasyków. Jednak pomimo niewybaczalnego uchybienia, chciałbym napisać kilka słów na temat tego, jak się okazuje bardzo udanego event'u.

     Przede wszystkim dopisała frekwencja. Organizatorzy szacują, że na pierwsze, w pełni wypromowane i profesjonalnie zorganizowane spotkanie, przyjechało nieco ponad 40 aut. Liczba przyjezdnych jak i zwiedzających nie jest znana, ale wnioskując po zdjęciach, impreza zgromadziła niemałe tłumy.

     Warto nadmienić, iż właściciel przestrzeni skupionej wokół kompleksu EC1 zachował się przesympatycznie. Nie dość, iż zgodził się na zorganizowanie wystawy aut klasycznych, to jeszcze ufundował pokaźną pulę 50'ciu biletów na zaplanowane wcześniej zwiedzanie przestrzeni dawnej ElektroCiepłowni nr 1.

     Z tego miejsca dziękuję w imieniu własnym, ponieważ wiem jak trudno czasami trafić na przychylne nam instytucje, jak również w imieniu organizatorów, którzy zapewne zyskali w oczach uczestników wybierając tą postindustrialną przestrzeń. Chyba nikt z nas nie spodziewał się tak życzliwego podejścia ze strony władz kompleksu. A jeśli chodzi o tą niebywałą atrakcję spotkania, należy wnioskować po rozentuzjazmowanych wypowiedział uczestników, że warto było ją zobaczyć i posłuchać opowieści zawodowego przewodnika.

     Zapraszamy do zerknięcia na kilka Facebook'owych galerii stworzonych między innymi przez: Arona z ŁRK, strefę EC1 Łódź - Miasto Kultury, fotografa z Redman Foto oraz ekip: FSO Team Łódź oraz Retro Pasjonaci.

     Zobaczcie jakie auta zawitały na tą świetnie rokującą inicjatywę.kliknij na zdjęcie aby przenieść się do galerii serwisu Facebook i fotografii w większej rozdzielczości

kliknij na zdjęcie aby przenieść się do galerii serwisu Facebook i fotografii w większej rozdzielczości

kliknij na zdjęcie aby przenieść się do galerii serwisu Facebook i fotografii w większej rozdzielczości

kliknij na zdjęcie aby przenieść się do galerii serwisu Facebook i fotografii w większej rozdzielczości

kliknij na zdjęcie aby przenieść się do galerii serwisu Facebook i fotografii w większej rozdzielczości     Nie wiadomo gdzie odbędzie się kolejne spotkanie ŁRK, ale Ola - organizatorka ekipy łódzkich klasyków, zapowiada, że nie będzie to EC1. Co w takim razie szykuje i czym nas zaskoczy - przekonamy się już wkrótce. Was natomiast zapraszam do polubienia profilu ŁRK oraz śledzenia zamieszczanych tam informacji.

      Materiały wykorzystane w aktualizacji, zostały dostarczone przez organizatorów imprezy. Prezentowane zdjęcia pochodzą z ogólnodostępnych galerii wyżej wymienionych fanpage'ów Facebook'a. Ich wykorzystanie nie nosi znamion komercyjnych, a służy jedynie celom informacyjnym i promocyjnym.Autor: Kruchy

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz