NIE KASOWAĆ!!!

piątek, 26 sierpnia 2016

Zaproszenie na II Spot Łódzkiego Ruchu Klasyków - EC1 Łódź     Pamiętacie żenujące próby stworzenia w Łodzi organizacji podobnej do wspaniale rozwijających się inicjatyw pokroju "Klasyków Nocą" czy innych tego typu grup i zrzeszeń? Nie ukrywam, że moje miasto to trudny temat, ale oczekując na powodzenie, nie można liczyć na farta, kierując się dewizą jednego z organizatorów - "jakoś to będzie". To ciężka praca, a przy tym głowa pełna pomysłów i zaangażowanie nie jednej, nie dwóch osób, a całej grupy pasjonatów. Tego niestety u nas zabrakło, choć warto nadmienić, że zawsze proponowałem pomoc i wsparcie, również z ramienia WartburgRadikalz.

     Na szczęście pojawiła się w Łodzi osoba z wizją, wspierana najlepszymi wzorcami pochodzącymi ze Skierniewic. Ola to skromna, młoda dziewczyna, posiadaczka Malucha. Kilka tygodni temu - 24 lipca, zorganizowała pierwsze spotkanie Łódzkiego Ruchu Klasyków na parkingu, zwanym Kaloryfer. Okazało się, że dobrze nagłośniona sprawa, robiona z pasji i chęci stworzenia czegoś dobrego, przyniosła rezultaty w postaci licznie przybyłych uczestników.

     Pierwszy "cios" zawsze pociąga następny. Dlatego z nieukrywaną przyjemnością, jako patron medialny wydarzenia i blog współpracujący z ŁRK mam okazję zaprosić wszystkich mieszkańców Łodzi oraz okolicznych miejscowości na "Drugie", już w pełni oficjalne spotkanie Łódzkiego Ruchu Klasyków w dniu 28.08, czyli w najbliższą niedzielę w godzinach 16:00 - 19:00. A co należy podkreślić, spot odbędzie się w niesamowitych przestrzeniach EC1, które jako instytucja kulturalna, wspiera naszą inicjatywę. I dlatego też, jedną z atrakcji spotkania, będzie możliwość zwiedzania z przewodnikiem, całego kompleksu tej najstarszej łódzkiej, ale również jednej z pierwszych na świecie elektrociepłowni, która teraz ma stać się kompleksem kulturalnym na miarę XXI wieku.

     Zapraszamy wszystkich młodych i starszych posiadaczy samochodów zabytkowych, klasycznych, young i freshtimer'ów. Samochodów oryginalnych, custom'ów oraz pojazdów nietypowych, gdzie granica wieku ustalona na rok '93, czasami może być płynna 😉Autor: Kruchy

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz