NIE KASOWAĆ!!!

piątek, 5 sierpnia 2016

Heimweh 2016 LIVE! - Dzień 1     W kolejnej już korespondencji ekipy Jacka, Marty i Michała dużo ciekawych faktów. Przeczytajcie sami:

     - pogoda się poprawiła i jest dużo lepiej. Chwilę padało, ale teraz nadal świeci słońce. I powiem szczerze, że wydaje się nam, iż jak na piątkowy wieczór jest naprawdę dużo Wartburgów. Aktualnie plac na środku jest pozastawiany. A przecież roku temu o 16:00, również w piątek, na teren zlotu wjechało 190 samochodów. Dzisiaj w tym samym czasie pobito rekord - mamy 243 auta!


     Robi wrażenie prawda? A jednak to nie wszystko, ponieważ istotną częścią Międzynarodowego Zlotu Wartburga jest od kilku lat, równolegle prowadzony historyczny rajd ADAC COSMO Rallye Wartburg. Rzecz jasna nie mogło tam zabraknąć Jacka, który wykonał dla nas mnóstwo ekskluzywnych zdjęć z pierwszego odcinka specjalnego. Jak opisuje, doszło tam do bardzo smutnego incydentu:


     - zobaczycie na zdjęciach białego Wartburga 353 z przyczepką. Auto zaczęło już pechowo, gdyż z powodu uszkodzonej cewki przywieziono je na lawecie. Potem w wyniku nieszczęśliwego wypadku w okolicach rozgrywającego się rajdu Wartburga, zostało uderzone przez Quada w wyniku czego uszkodzeniu uległy oba tylne błotniki i przyczepka.


     To smutne, kiedy tak śliczne auto zostają zdewastowane w tak wydawało by się radosnych okolicznościach, ale impreza dopiero się rozkręca i kto wie, co jeszcze ze sobą przyniesie. Oby już tylko same pozytywne wydarzenia.

     Zapraszamy do zerknięcia na kolejne świeżutkie 123 zdjęcia, jak również do sprawdzania naszych kolejnych wpisów. Nie śpimy - zwiedzamy!


Kliknij na zdjęcie aby zobaczyć fotografie w większej rozdzielczości zamieszczone w galerii Flickr.
Autor: Kruchy

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz