NIE KASOWAĆ!!!

wtorek, 26 lipca 2016

Zaproszenie na Heimweh 2016     Zdajemy sobie doskonale sprawę, że wyjazd na zlot Wartburga, to dla wielu z Was cała wyprawa, często również, rujnująca Wasze finanse.  Czyż jednak nie warto wybrać się tam choćby raz w życiu.

     Dokładnie za 10 dni nadarzy się ku temu okazja. Konkretnie w dniach: 05.08 - 08.08.2016 w Eisenach, kolebce Wartburga odbędzie się międzynarodowy zlot - Heimweh 2016.

     Każdemu wydarzeniu towarzyszy jakieś przewodnie hasło, związane z historią jednej z najstarszych marek motoryzacyjnych na świecie. Na aktualnym, siedemnastym już evencie, jest to rocznica 50 lecia wyprodukowania Wartburga 353. 

     Szczegóły dotyczące zlotu znajdziecie na stronie organizatorów: HEIMWEH Das Internationale Wartburg-Treffen in Eisenach, gdzie znajduje się tak zwany "Flyer", czyli po prostu ulotka informacyjna w wersji PDF 

     Na pewno warto śledzić to wydarzenie na Facebook'owym profilu prowadzonym przez ekipę Enrico Martina - pomysłodawcy i głównego organizatora największego zlotu Wartburga. 

     A gdyby miało Was tam zabraknąć, co ze względów osobistych spotyka również nas, mamy bardzo dobre wieści. Nasz bliski znajomy Emitu, którego przynajmniej ja, znam od ponad 10 lat, wybiera się na Internationale Wartburg Treffen '16. Jak się wyraził we wczorajszej rozmowie - "będzie naszymi oczami i głosem" Spodziewajcie się zatem niemal relacji 'live'. Zarówno dostępnej na naszym kanale Facebook'owym jak i blogu.

     Jeśli jesteście ciekawi klimatu, frekwencji i aut jakie zawitają do Kraju Związkowego Turyngii, zostańcie z nami, bowiem tylko u nas dostaniecie super ekskluzywne zdjęcia. [ zawsze chciałem to napisać ...lol... ]ulotka z programem zlotu - wersja PDF
    


     Zobaczcie również film obrazujący rozmach zlotu i atmosferę, której sami doświadczyliśmy w roku 2008


Autor: Kruchy

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz