NIE KASOWAĆ!!!

wtorek, 19 lipca 2016

Zapowiedź artykułu "Limuzyny z krajów demokracji ludowej" - magazyn MOTOR     Z magazynem MOTOR nigdy nie nawiązaliśmy współpracy. Może dlatego, że od momentu kiedy w 1991 roku czasopismo zniknęło z kiosków na 42 tygodnie, już nigdy potem nie publikowało ciekawych materiałów związanych z Wartburgiem.

     Jednak czasy się zmieniają i tak jak pod koniec XX wieku samochody z Eisenach zaczęły budzić politowanie i śmiech wśród kierowców, dziś Wartburg zaczyna być dostrzegany przez pasjonatów starej motoryzacji jako pełnoprawny klasyk.

     Możliwe, iż redaktorzy z pisma Motor dostrzegli w naszym ukochanym aucie pewien potencjał, ponieważ stworzyli bardzo sympatyczny, w pełni przekrojowy artykuł pt. "Limuzyny z krajów demokracji ludowej". Jak zapewne się domyślacie, prócz takich aut jak Skoda 120, Fiat 125p. Łada 2103, nie mogło zabraknąć tam auta z NRD.

     Dodatek do właściwego tygodnika, nazwany prze redakcję: Poradnikiem kupującego „Motoru” – samochody klasyczne. Wydawany jest tylko kilka razy do roku, a w sprzedaży dostępny będzie do końca sierpnia. A dodam - warto go nabyć, gdyż to niejedyny interesujący artykuł. Na 200 stronach między innymi bardzo ciekawy opis renowacji foteli oraz felg. Do tego oczywiście konkretne opisy samochodów, cennik blisko 300 klasycznych aut, oferty sprzedaży oraz przegląd zlotów, targów i giełd kolekcjonerskich, jakie odbędą się w 2016 roku.

     Licząc, że dostaniemy w przyszłości zgodę na publikację archiwalnego już artykułu, szczerze polecamy zakup numeru. Zachęcamy do odwiedzin dobrze zaopatrzonych saloników prasowych - naprawdę warto mieć go na własność.     Fragmenty zaprezentowanego artykułu służą wyłącznie względom promocyjnym magazynu Motor [ nr 3/2016 - lipiec/sierpień ], a  wykorzystanie we wpisie wykonanych przez nas zdjęć, nie nosi znamion komercyjnych i nie zdradza treści publikacji.Autor: Kruchy

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz