NIE KASOWAĆ!!!

środa, 6 lipca 2016

Istna masakra

     Strona WartburgRadikalz co prawda powstała w roku 2007, jednak pod postacią bloga istnieje dopiero od kilku lat. Od początku jej przenosiny z serwera i formatu typowego dla stron internetowych na łamy platformy blogspot'a były przeprowadzone niezbyt starannie. Wiecie jak to jest - "zrobię to później", "potem się tym zajmę". Czas mijał, a ja zajęty aktualizacjami temat pozostawiłem na "kiedyś".

     Dziś, gdy chciałbym stronę ponownie wynieść na swego rodzaju wyżyny, rozpocząłem nierówną walkę z jej zawartością. Totalnie nie spodziewałem się, że jest tak źle. Ogrom linków np. do skanów pism prowadzi do serwera, z którego zrezygnowałem. Tym samym dziesiątki zdjęć nie jest wyświetlana. Do tego dochodzą niedziałające fotografie, zapewne podlinkowane z netu, które dzięki nieistniejącej ścieżce dostępu prowadzą donikąd.

     Nie wspominam już o takich kwestiach jak zmieniające się realia otaczającego nas świata, faktu, że niektóre nasze założenia nie wypaliły, a ekipa WR ograniczyła się w efekcie tylko do mnie i Wujka.

     Jednak nie ma rozkładania rąk w geście - nie dam rady. Wolę po prostu przysiąść solidnie do tematu i wszystko skrupulatnie poprawić, zmodyfikować, a w ostateczności usunąć.

     Szykujcie się na kilka zmian i bacznie obserwujcie nasz serwis.Autor: Kruchy

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz