NIE KASOWAĆ!!!

piątek, 1 lipca 2016

1 Lipca - podwójnie ważna data!

     Dość długo wahaliśmy się z Wujkiem nad sensem prowadzenia dalej tej strony. Szczególnie po tak długiej przerwie w dokonywaniu aktualizacji. Każdego z nas niestety, ale pochłaniają tak bardzo kwestie rodzinne, zawodowe i finansowe, że nawet nasze auta poszły w swego rodzaju odstawkę w świecie realnym, a co dopiero w sferze wirtualnej. I pomimo, iż jeździmy nimi tylko od czasu do czasu, a grzebiemy przy nich sporadycznie, to między sobą rozmawiamy o nich zbyt długo i myślimy o nich zbyt często - czego dowodem jest choćby prowadzony nadal od tylu lat Facebook'owy profil WartburgRadikalz.com

     Z pasją już chyba tak jest. Możesz aktualnie nic nie robić, możesz na długi czas odpuścić. Ba, goniony codziennymi troskami jesteś w stanie zaniechać działań, jednak dany temat, Twoją głowę, będzie zaprzątał ZAWSZE !

     I tak jest z nami...

     Pomimo tylu miesięcy internetowej ciszy na naszym blogu nadal widzimy kolejne dziesiątki wejść. Zauważamy nowych fanów na Fejsie, poznajemy kolejne rzesze pasjonatów marki. Dlatego też nie możemy odpuścić. Za długo budowaliśmy WartburgRadikalz aby się poddać. To co było to nic, w porównaniu do tego co szykujemy. Zapewne nie zawsze będą to przepastne relacje z imprez, galerie zdjęć czy wywiady, ale jeśli choćby mielibyśmy na stronie wrzucać kolejne archiwalne artykuły z magazynu Motor czy drobiazgi takie jak choćby archiwalne zdjęcia i pocztówki - wiemy, że część z Was będzie chętna się z tym zapoznać.

     Dlatego przepełnieni ogromną dumą, rzeszom naszych wiernych czytelników wciąż oblegających naszą skromną stronę od tylu lat, chcemy powiedzieć, że WRACAMY!

     I aby nie być gołosłownym w tak uroczystym dniu jak 1 Lipca, kiedy to z linii montażowych dokładnie 50 lat temu zszedł pierwszy Wartburg 353 [ Der Neue Wartburg 1000 ] publikujemy kolejne zdjęcia z taśm produkcyjnych fabryki w Eisenach, próbując tym samym stworzyć najbardziej spójne i pełne archiwum tego typu fotografii.

     Zapraszamy do przejrzenia ponownie całej galerii, gdyż nowe zdjęcia staraliśmy się dodać chronologicznie.2197012579_af4828e97a_o
Autor: Kruchy

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz