NIE KASOWAĆ!!!

czwartek, 9 kwietnia 2015

Zaproszenie na start Lubelskich Klasyków Nocą 2015 i premierę Magazynu "Motór"

   Lubimy kiedy coś ciekawego wydarzy się na naszej rodzimej scenie związanej z klasykami, a w szczególności, kiedy tyczy się to modyfikowanych aut zabytkowych. Cieszymy się, gdy dzieje się to na jednym z naszych podwórek - Łodzi lub Lublina. Jednak nic nie kręci nas tak, jak spotkanie tych dwóch światów.

   Start sezonu Lubelskich Klasyków Nocą ma obfitować w tym roku w ponadnormatywne atrakcje. Z resztą sprawdźcie sami na oficjalnym Facebook'owym fanpage'u tej prężnie działającej ekipy pasjonatów.


Kliknij na plakat aby śledzić wydarzenie na Facebook'u 

   Wygląda to zacnie. Mnóstwo atrakcji, rozmach, współpracujące ze sobą ekipy takie jak: LKN, LowLublin, Lubelska Grupa Motoryzacyjna oraz Lubelski MOSiR.

   I wiecie co? To nie koniec atrakcji, ponieważ dzień przed imprezą w Arenie Lublin, przewidziana jest jeszcze jedna dobrze zapowiadająca się impreza - pokaz filmu "Fastest" oraz premiera szóstego już numeru "Motóra" - kliknij aby dołączyć do wydarzenia

   Magazyn Motór, to lokalna, ale zataczająca coraz szersze kręgi inicjatywa, polegająca na tworzeniu pisma motoryzacyjnego robionego z prawdziwą pasją. Magazynu, któremu grupa zakochanych w motoryzacji ludzi, próbuje nadać nigdzie nie spotykanego dotąd charakteru. Miesięcznika z duszą, wywołującego całe wręcz pokłady emocji. Miejsca, którego jak dotąd nie było.


Kliknij na obrazek aby zobaczyć cyfrową wersję pisma Motór

   Może być coś lepszego niż dwa, tak ważne i wspaniałe wydarzenia? Pewnie. Wystarczy, że założyciele WartburgRadikalz spotkają się przy ich okazji ;)

   Lublin czeka, a Wy spodziewajcie się niedługo ciekawych materiałów z tych paru emocjonujących dni. Pora jechać w trasę. Ogłaszamy wszem i wobec, że ponownie WartburgRadikalz on tour...


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz