NIE KASOWAĆ!!!

niedziela, 25 maja 2014

Wujek wita nowy sezon - mini sesja fotograficzna.

   Sezon 2014 zdążył rozpocząć się już na dobre. Niestety dla wielu z nas ten fakt okazał się sporym zaskoczeniem. Wszystko za sprawą zimy, a w zasadzie tego, że jej nie było. Odkładaliśmy prace i projekty na "jak spadnie śnieg", na później, na bliżej wiosny. Pogoda zaś zrobiła nas - mówiąc ordynarnie  - "w konia". A to dlatego, że z łagodnej i krótkiej zimy wskoczyła prosto w upalne lato. Tym samym, cała banda tunerów, customowców i reszty klasyków nie zdążyła ogarnąć się z projektami na czas. Nie inaczej było w moim przypadku, stąd też późna prezentacja nowego setupu wozu.

   Miejscem do wykonania mini sesji był spontaniczny wypad autem za miasto. Polecona mi miejscówka, okazała się strzałem w przysłowiową dziesiątkę. Miejscowość Krupe, bo o niej mowa, to wieś położona w województwie lubelskim niedaleko Krasnegostawu. Trochę zapomniana, niedoceniana, nieco na uboczu. Z pewnością jednak zasługuje na chwilę uwagi i wedłu. mnie jest warta poznania. Może nie jako główny punkt wycieczki, ale jako ciekawostka "przyrodnicza" z całą pewnością. Kto więc będzie podróżował trasą S17 Lublin-Zamość, polecam poświęcić parę minut i zmienić kurs na 812'tkę by po kilku kilometrach ujrzeć ruiny zamku.

   Jeśli chodzi o setup auta to ubiegając pytania - nowe koła to Porsche Fuchs w rozmiarach 7 oraz 8 cali. Opony to Nankang NS2 165/45/16 oraz Conti 195/40/16. 

   Zapraszam do małej galerii.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz