NIE KASOWAĆ!!!

środa, 26 lutego 2014

Custom Factory wkrótce w TV

   Rzemieślnicy w Polsce Ludowej zawsze kojarzyli się z Panem Mieciem, Zbyniem, Tolkiem, który między odgaszeniem kolejnego kiepa, następnym kielonem wódki, zrobionym browarem, coś tam w aucie podklepał, gdzieś tam prysnął z pistoletu po wytarciu elementu przybrudzoną kufajką. Przez całe lata etos człowieka, który tworzy dobra użytkowe, czasami niemal dzieła sztuki pracą własnych rąk był lekceważony i wyśmiewany.

   Chłopaki z Custom Factory swoją przygodę z klasyczną motoryzacją zaczęli prawilnie - od Trabanta. Do dziś kontynuują swoją zajawkę, ale przede wszystkim kojarzeni są z remontami, modyfikacjami i renowacją zabytkowych aut.

   Dziś, kiedy ponad połowa młodych ludzi, po studiach trafia do pracy w korporacjach, zamknięta w ciasnych boksach niemal jak myszki laboratoryjne, nie ma pojęcia o ciężkiej pracy i brudzeniu rąk. Arczer i Qbs wraz z ekipą pomocników wiedzą to aż nazbyt dobrze.

   Jeśli wszystko się powiedzie, będziemy mogli oglądać efekty ich pracy na ekranach naszych telewizorów. Rozmowy z mediami trwają.

   Zapraszamy na swego rodzaju zajawkę, która pokaże Wam przedsmak tego, co będzie działo się w warsztacie Custom Factory, który prócz krzesania iskier prowadzi naszą "odzieżową markę" - WRwear dostępną w internetowym sklepie.
  


Film dostępny w jakości Full HD


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz