NIE KASOWAĆ!!!

środa, 8 stycznia 2014

Zapowiedź artykułu "Wartburg 353W460 Rallyewagen" - magazyn ClassicAuto

   Kiedy ładnych parę lat temu napisałem do redakcji magazynu o prawdziwych samochodach - ClassicAuto nie myślałem, że to wszystko tak się potoczy. Wtedy chodziło głównie o uzyskanie zgody na publikację i zamieszczanie w postaci skanów, artykułów tyczących się Wartburga i tematów temu pokrewnym.

   W latach 2010-2012 kiedy organizowaliśmy autorski zlot Deluxe, zupełnie niespodziewanie gazeta wsparła nas zapowiedziami imprez, co wtedy szczerze nas ucieszyło.

   Dziś, nie dość, że w składzie redakcyjnym pisma siedzi ważna postać Wartburgowego świadka, to i częstotliwość ukazywania się materiałów nam bliskich, wzrosła.

   Dlatego też, jest nam niezmiernie miło zaprezentować aktualny numer czasopisma ClassicAuto w którym będziecie mieli okazję przeczytać między innymi o rajdowym Wartburgu. Wszystkie te rewelacje znajdziecie w obiecująco brzmiącym artykule pt. "Wartburg 353W460 Rallyewagen". Tym samym pragniemy zachęcić Was do zakupu właśnie tego, styczniowego wydania.

   Treści nie wypada nam zdradzać, bo zapewne prawdziwi pasjonaci i nie odmówią sobie możliwości obcowania z tą tematyką i wyruszą do kiosków. Artykuł zgodnie z umową ukaże na łamach serwisu WartburgRadikalz, ale musi oczywiście minąć odpowiednio dużo czasu, abyśmy mogli go opublikować.

   Podziękowania należą się magazynowi ClassicAuto oraz Sikorowi za szerzenie wiedzy o marce Wartburg, a także Aronowi, pasjonatowi Fiatów 126p. za zrobienie tego zawodowego zdjęcia.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz