NIE KASOWAĆ!!!

niedziela, 12 stycznia 2014

Zgarnij Wartburgi w kalendarzu Classicar

   Najpiękniejsze uczucie, którego może doświadczać posiadacz klasyka, może nie do końca zgodnego z oryginałem, to zainteresowanie innych fanów zabytkowej motoryzacji. A kiedy jego auto trafia na łamy kalendarza, to jest to sytuacja bez precedensu.

   Pamiętacie jak odpowiednio w sierpniu oraz październiku zachęcaliśmy Was do głosowania na Wartburgi zgłoszone w konkursie na kalendarz Classicar. Otóż wraz z Monopolem udało się wejść w ten projekt i dziś kalendarze są oficjalnie do kupienia.

   Jeśli jesteście ciekawi jak wyglądają wszystkie karty tego dwunastostronicowego kalendarza, zapraszamy do wejścia na Facebook'owy profil portalu, a wszystkie szczegóły dotyczące sposobu dokonania zakupu, znajdziecie również na fanpage'u Classicar.

   Zachęcamy Was do nabycia egzemplarza, ponieważ jest to poniekąd edycja mocno limitowana, przez co naprawdę unikatowa. Koszt niewielki, niesamowity wygląd oraz wykonanie stojące na bardzo wysokim poziomie. Nie przepuście tej okazji, bowiem może się ona nigdy nie powtórzyć. Kto nie marzy o klasykach na ścianie pokoju. Takie rzeczy mają dożywotni termin ważność, bowiem zawsze będziecie mogli zrobić sobie efektowny plakat, którym ozdobicie swój garaż.

   Ekipa WartburgRadikalz poleca najlepsze bryki otwierające i zamykające sezon 2014!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz