NIE KASOWAĆ!!!

poniedziałek, 9 grudnia 2013

Lowmode wraz z WartburgRadikalz

   W nazwie Lowmode najważniejszy jest pierwszy człon "LOW". Preferujemy typowo niemiecki styl tuningu, czyli mocno obniżone zawieszenie, ciekawa felga, dobry lakier [...] Auto musi być jak najbardziej zadbane, wypieszczone - mówi Paweł Skrzypek, pomysłodawca i realizator projektu - Często są to samochody, które na co dzień stoją w garażu, a jeżdżą tylko na zloty - dodaje.

   To wstęp do ciekawego artykułu pt."W Łodzi też da się jeździć na glebie", który na łamach portalu Moje Miasto Łódź, ukazał się pierwszego września tego roku.

   Paweł, którego miałem niewątpliwą przyjemność poznać, stara się poprzez markę Lowmode, którą tworzy od ładnych kilkunastu miesięcy, zaszczepić w ludziach zainteresowanie dobrymi, ciekawymi koncepcjami aut. Tekst na stronie tego "niezależnego projektu telewizji internetowej" nie przez przypadek opisuje pomysł jaki kieruje wszystkim działaniami ekipy Lowmode Przedstawiać całą, szeroko pojętą kulturę tuningu. Przywołać jeszcze płytko umiejscowiony lajfstajl, który dopiero opłotkami trafia do mainstream'u, ale dać tym samym do zrozumienia, że są ludzie, dla których nie liczy się tylko konsumpcjonizm. Wyścig szczurów i pogoń za kolejnymi etapami w ich korporacyjnej ścieżce kariery. Pragnie pokazać, że modyfikacje wykonane na poziomie i ze smakiem, to czysta, nieskażona zabawa, przyjaźnie, podróże i wspólne przygody.

   Zastanawiacie się pewnie jaki związek ma to z Wartburgami i ekipą WartburgRadikalz. Niedługo się o tym przekonacie. Póki co zapraszamy do przejrzenia kilkunastu dotychczas nakręconych odcinków serii, a także polubienia profilu twórcy. Za jakiś czas, może się Wam to bardzo przydać.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz