NIE KASOWAĆ!!!

czwartek, 26 grudnia 2013

BurgerKing w obiektywie Lowmode.pl

   Paweł Skrzypek urodzony w taki bliskim mi mieście - Lublinie, pomysłodawca, realizator i producent w jednym, na co dzień właściciel firmy PS films od pewnego czasu promuje Łódź i związane z nią ciekawe, stylowe projekty custom'owych aut. Zapewne mieliście już okazję zerknąć na jego dokonania.

   Telefon od Pawła dostałem nadzwyczaj niespodziewanie. Była chyba sobota. Białas naszykowany do zimowej hibernacji, umyty, nawoskowany, przykryty plandeką spokojnie czekał na swój moment, na pogodę i odpowiedni czas. Zwykle w październiku aura jest już fatalna i nijak wpisuje się w klimat cruzingu i chillout'u. Jednak propozycja wzięcia udziału w nagraniu odcinka Lowmode zelektryzowała mnie do odsłonięcia Burgera i wyjazdu na niesamowicie nasłonecznione ulice miasta.

   Chyba w nagrodę za poświęcenie, pogoda tego dnia, wylosowana niemal na loterii, wspaniale zagrała w obiektywach PS Films. A trzeba przyznać, że ekipa złożona z trzech osób dała z siebie wszystko.

   Parę zdjęć uwiecznionych "na tyłach planu", to tylko pewnego rodzaju smaczek.


http://www.flickr.com/photos/wartburgradikalz/sets/72157639043030053/
Kliknij na obrazek aby przejść do galerii Flickr.com

   Niedzielne południe 6 października będę pamiętał długo. Fajne oderwanie się od szarej rzeczywistości i monotonii dnia codziennego.

   Białas gwiazdą ?! Bez przesady, ale miło pokazać go szerszej publiczności, co niniejszym czynię.

   Zapraszamy do włączenia pełnego ekranu w rozdzielczości Full HD, odpalenia audio i obejrzenia tego sympatycznego dokumentu.Film dostępny w jakości Full HD

   Podziękowania dla Pawła Skrzypka i ekipy Lowmode.pl


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz