NIE KASOWAĆ!!!

wtorek, 31 grudnia 2013

40.000 odwiedzin oraz podsumowanie 2013 roku.

   Chciałbym pokusić się o swego rodzaju podsumowanie roku. Tak wiem, za chwilę wszędzie będą powtórki programów, rzecz jasna na życzenie samych telewidzów, kompilacje serialowych tasiemców, noworoczne wystąpienia gwiazdeczek, podziękowania za zmarnowane przed telewizorami 365 dni.

   Mimo tego wszystkiego - ja, w imieniu własnym, Wujka i pozostałych chłopaków, którzy siedzą nieco w ukryciu, nie afiszując się z autami i projektami dobrych Wartburgów, pragnę stwierdzić, że dla ekipy WartburgRadikalz był to jak dotąd najciekawszy, obfitujący w najfajniejsze wydarzenia, rok. Zaliczyliśmy najlepsze imprezy, przeżyliśmy wspaniałe chwile, odwiedziliśmy niesamowite miejsca i co najważniejsze...

...poznaliśmy rewelacyjnych ludzi. Ześwirowanych na punkcie klasyków, modyfikacji, życia kręcącego się wokół aut, freak'ów takich samych jak my.

   I chyba właśnie dzięki temu, wszystko nabiera nowych, żywych barw. Po latach stagnacji, temat Wartburga odżywa na nowo. To nie jest jeszcze bieg, ale owczy pęd nigdy nie kończy się dobrze. Robimy swoje, a Wy nas w tym wspieracie. W końcu 10.000 kolejnych wejść w nieco ponad dwa miesiące to kolejny rekord, skromnej ekipy kilku chłopaków z nieco innymi Wartburgami.   Podziękowania dla Rebekki Völkel, autorki tego przepięknego zdjęcia wykonanego na jednej z niemieckich autostrad. Zapraszamy do polubienia i śledzenia jej Facebook'owego profilu Reepunzel Photographie.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz