NIE KASOWAĆ!!!

wtorek, 15 października 2013

Kalendarz OstBlockRider na rok 2014

   Koniec roku zbliża się w sposób nieunikniony. Do przerzucenia pozostało nam już coraz mnie kart w kalendarzu.

   A właśnie nimi, wielu fanów starej czy modyfikowanej motoryzacji zdobi pokoje i garaże. Niestety właściciele Wartburgów nie mogą liczyć na przychylność rynku. Jeśli sami nie wydrukujemy sobie kalendarza, możemy na próżno szukać tego typu oferty w sklepach.

   Zmienić tę sytuację postanowił Rene Bauer - fotograf, artysta, posiadacz Łady 2101, miłośnik klasycznych samochodów zza żelaznej kurtyny.

   Mówi o sobie: "zawsze staram się robić zdjęcia szalone, nieco ekscentryczne, tak by ludzie rozpoznawali mój styl. Siedząc w środowisku aut ze wschodu, dostrzegłem brak tego typu gadżetów. Postanowiłem to zmienić"

   Rene tworzący pod pseudonimem Ragnaroek, swoje prace prezentuje głównie poprzez Facebook'owe konto - KBPhotoart. Sami wielokrotnie przedstawialiśmy Wam jego ciekawe zdjęcia na naszym profilu. Zapewne je znacie, my jesteśmy nimi zachwyceni.

   Fotografik siedzący w klimacie obniżonych klasyków, współpracując z takimi ekipami jak: Goitzsche Coast Customs, LocosGarage i Trabimaker często fotografował ich auta. Zachęcony dobrymi opiniami jakie zbierały jego fotki, postanowił stworzyć odpowiednią galerię, z której można by stworzyć ciekawy i niesztampowy kalendarz. Tak też się stało.

   Dystrybucją gotowego produktu zajęła się grupa OstBlockRiders. Właściciel sklepu internetowego z ciuchami, naklejkami i gadżetami dotyczącymi wschodnioniemieckich klimatów. Ich popularność, znajomości, zapewniły odpowiednią nośność i promocję. A przecież o to w tym wszystkim chodzi.

    Rene jest kreatorem i pomysłodawcą wszystkich ujęć, natomiast auta wykorzystane w projekcie pochodzą od jego dobrych znajomych, którzy postanowili w ten sposób wesprzeć ten innowacyjny pomysł.

   Sam autor twierdzi, że nie robi tego tylko dla forsy, choć to też pewnego rodzaju motyw działań. Przede wszystkim chce wypromować swoje prace i nazwisko. Jako autor zdjęć innych niż tak popularne i dobrze nam znane ujęcia krajobrazów, kwiatków i pszczółek, chce pokazywać shot'y ekspresyjne, zwariowane czy wręcz stuknięte.

   Z przyjemnością wspieramy tę inicjatywę. W razie zainteresowania kalendarzem, zapraszamy do kierowania zamówień do nas. Zostaliśmy oficjalnym partnerem KBPhotography. Dokonując zamówienia zbiorczego, koszty przesyłki z Niemiec nie będą tak dotkliwe. Wszelkie zapytania o szczegóły proszę kierować na nasz redakcyjny adres.

   Poniżej przykładowe zdjęcia niemal wyrwane z jego kart.


   Jego całą zawartość możecie zobaczyć na stronie ekipy OstBlockRider w dziale Kalendarz 2014Brak komentarzy:

Prześlij komentarz