NIE KASOWAĆ!!!

wtorek, 24 września 2013

Zaproszenie na Classic & Custom Saturday Night Cruise #9 2013

   Mam nieukrywaną przyjemność zaprosić Was na niecodzienną imprezę, która odbędzie się w najbliższą sobotę w Warszawie. Pisząc niesamowitą, nie rzucam słów na wiatr. Podobny klimat i nastrój spotkania trudno skopiować, a przede wszystkim znaleźć gdzie indziej. Chcecie mijający sezon zakończyć w sposób jakiego dotąd nie doświadczyliście? Nadarza się ku temu wspaniała okazja.

   Stołeczna ekipa Buzzing Bugs postanowiła przeszczepić kalifornijskie motywy na nasz grunt. Po zdjęciach i relacjach uczestników poprzednich edycji, łatwo stwierdzić, że event ma potencjał i jest bardzo ciekawą zajawką. Zerknijcie jak jego uczestnicy bawili się w lipcu - fotografie wykonała grupa All Boro Kingz

   Classic and Custom Saturday Night Cruise to chillout'owe spotkanie właścicieli samochodów klasycznych i custom'ów, które po za postojem na parkingu i pałaszowaniem burgerów, a także pizzy od lokalnych dostawców, opiera się również na nocnym cruzing'u ulicami Warszawy. Impreza z reguły kończy się solidnym after party w którymś z lokali lub garaży. 

   Saturday Night Cruise, to dobra alternatywa dla coraz mocniej oklepanych spotów tuningowych, które są galerią wypasionych lustrzanek, wybiegiem dla lansujących się panienek w szpilkach i feerią barw najnowszych modeli Airmax'ów. Tutaj styl wyrażany jest zupełnie inaczej, a dobra zabawa to znak rozpoznawczy sobotnich cruz'ów.

   Zapraszam w imieniu organizatorów w najbliższą sobotę [ 28.09 ] o godzinie 17:00 na parking zakładów farmaceutycznych Polfa przy ulicy Aleksandra Fleminga na warszawskim Tarchominie.

   Dobrą robotę robią: Cal-Look.pl, California-Look.pl, Resto-Cal.blog.pl     
   Postscriptum, zapraszam do zerknięcia na bardzo ciekawy komentarz jaki pozostawił Rebel - pomysłodawca i organizator tego przedsięwzięcia. K.


1 komentarz:

  1. Hej, dzieki za miłe słowa. Zapraszamy serdecznie. Często dostajemy pytania w stylu: czy to impreza tylko dla amerykanów? Czy starych Vw? Nie, to jest impreza dla wszystkich którym bliski jest kalifornijski luz. Licza się przede wszystkim fajni ludzie, którym się chce przyjechać. Tak, lubimy klimaty kustomowe i klimat starej ameryki i w takim klimacie próbujemy robić nasze imprezy. To nie znaczy, że jest ona zarezerwowana dla jakiejś konkretnej marki. Wręcz przeciwnie. Wolimy raczej starsze samochody, więc te bardzo mlode stoją nieco dalej, sle do dyskryminacji jest daleko. Wpadajcie, bo dobry klimat jest. Chodzi o to zeby się laczyc, a nie dzielić :)
    Rebel
    Buzzing Bugs Car Club
    California-look.pl

    OdpowiedzUsuń