NIE KASOWAĆ!!!

wtorek, 10 września 2013

Style'd na kliszach Q-car'a i Innych - Gądki k/Poznania 2013


   W pogoni za co raz ciekawszymi pomysłami na organizację imprez motoryzacyjnych, ekipy proponują nam nowe, niesamowite lokalizacje zlotów. Aby nadać wydarzeniu rozgłosu i odpowiedniego sznytu, dziś nie wystarczy już parking pod Lidlem.

   Wychodząc na przeciw takim tendencjom, ekipa StylePoznań wpadła na genialny pomysł. Wykorzystała jeden z ciekawszych event'owych atutów jakie posiada wielkopolska, tym samym poprzeczkę podnosząc jeszcze wyżej.

   Style'd 2013, bo tak nazwano spotkanie pasjonatów dobrego tuningu, zaplanowano na sobotę 07.09.2013. Czy był to celowy zabieg mający podsumować miniony sezon czy trudno było wbić się w coraz szczelniej wypełniony grafik innymi, tego typu imprezami, nie wiem. W każdym razie, był to strzał w dziesiątkę. A to za sprawą wspaniałej, wrześniowej pogody... choć nie tylko.

   Dobre auta, wspaniała aura, zadowoleni uczestnicy, licznie przybyłe ekipy, zwiedzający, to nie wszystko. Niesamowitego klimatu dodawało miejsce, bowiem kompleks jest przepiękny. Nie powstydziłby się go żaden europejski kraj. Ba, żadne, nawet najbardziej rozwinięte państwo na świecie.

   Airport Biernat to prywatne lotnisko położone w miejscowości Gądki, oddalone o niecałe 20km od Poznania. Posiada utwardzony i oświetlony pas startowy dla samolotów "lekkiego typu"o masie nieprzekraczającej 5700kg.

   Wspaniałe jeziorka, mnóstwo zieleni, ciekawe zagospodarowanie przestrzeni. W dodatku na terenie, znajdują się: hotel, restauracja, sala konferencyjna, parking oraz stacja paliw. Niezwykle atrakcyjna lokalizacja i bogata infrastruktura sprawiają, że jest to idealna przystań nie tylko dla osób podróżujących samolotem. To nieprzeciętne miejsce stało się tłem dla dobrych fur i pięknych kobiet. Zestawienia przez nas tak lubianego.

   Z zaproszonych dwustu, ostro wyselekcjonowanych aut, przybyła ponad setka. Głównie grupa VAG, ale do tego zdążyliśmy się przyzwyczaić. Z resztą grupa StylePoznań znana jest z zamiłowania do tego koncernu. Oprócz nich, na terenie lądowiska można było znaleźć grupę samochodów japońskich, z przewagą marki Honda, miłośników motoryzacji bawarskiej, a także właścicieli takich rodzynków jak nasze wspaniałe, nietypowe, nieoklepane do granic absurdu - Wartburgi.

   Honoru nieistniejącej już fabryki, bronili: Emitu i jego błękitny 353/1.3 oraz Q-car ze swoim oszałamiającym, ostro-zielonym 353S.

   Wśród uczestników padło parę zarzutów, że na imprezie nie działo się praktycznie nic. Oprócz grającego DJ'a [ tutaj należy wspomnieć, że produkującego się na całkiem wysokim poziomie ] i cateringu serwującego żarcie, nie było ani mistrza ceremonii, który prowadziłby imprezę, ani nie rozegrano żadnych, ciekawszych konkursów. Jednak tego typu niedociągnięcia, należy oczywiście zapisać na kartę imprezy wyrastającej z "choroby wieku dziecięcego". Z resztą zamysłem organizatorów było zorganizowanie spotkania miłośników rezanych aut, odbywającego się w atmosferze piknikowo-rodzinnego chillout'u.  Tego zapewne nie można odmówić temu arcyciekawemu wydarzeniu.

   Zwykle opisując imprezy motoryzacyjne nie pokazujemy zdjęć krajobrazów czy samego miejsca, w którym odbyło się dane wydarzenie, ale miejscówka zasługuje na to w całej rozciągłości. Zobaczcie to sami.

   Autorem pierwszych zdjęć przedstawionych w galerii jest Q-car, fotoamator, który w dziedzinie zachowywania wspomnień pod postacią obrazów, stawia swoje pierwsze kroki. Trzeba przyznać, że takich ujęć sami byśmy się nie powstydzili. Reszta szot'ów, to zbiór naszym zdaniem najciekawszych, wyszperanych na łamach internetu, fotografii . W tym miejscu warto wspomnieć, że coraz więcej kobiet "cyka" auta utrzymane w klasycznym stylu. Cieszymy się tą tendencją.

   Najlepszym przykładem są zdjęcia Sylwii Klaczyńskiej, które również mamy niewątpliwy zaszczyt przedstawić na łamach naszego serwisu. Znana nam już postać jest autorem jednej z najbardziej kompleksowych i za razem udanych publikacji w sieci.

   Czy dokonaliśmy słusznego wyboru zamieszczając w galerii konkretne auta i poszczególne fotki - oceńcie sami.


Kliknij na obrazek aby przejść do galerii Flickr.com

Kliknij na obrazek aby przejść do Facebook'owego profilu Sylwia Klaczyńska Photography


   Autorami zdjęć są: Q-car, Mateusz Rozynek, StylePoznan - Norbert Norbi, Karol "Carlsson" Romanek Fotografia, Alicja Siniczyn Photography, Tomasz Nadoliński Photography, Grzegorz Sałecki, Cezary Jelesnianski - CKfoto.pl , Sylwia Klaczyńska Photography, AZ Photography, Marcin Netkowski, Slow but LOW, Wantedbulls Kennel, Klaudia Sieczkarek.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz