NIE KASOWAĆ!!!

niedziela, 18 sierpnia 2013

Internationale Wartburg Treffen - Eisenach 2013 - Thomas Sälzle

   Thomas Sälzle, wspaniały człowiek, którego mieliśmy okazję poznać w Eisenach, prywatnie jest właścicielem Wartburga 353W z roku '85. Modelu można by rzec, niemalże nisko seryjnego, bowiem wersja z czarnym frontem była robiona jedynie na przełomie lat 1984/85.

   Thomas, z zamiłowania fotograf w roku 2007 wraz z kolegą postanowił stworzyć coś co jeszcze wtedy trudno było nazwać blogiem. W zamyśle miał być to wirtualny dziennik, który przy pomocy zdjęć pokazywał by ciekawe rzeczy, takie jak: samochody - głównie zabytkowe, niespotykaną architekturę, niezwykłe wydarzenia czy interesującą sztukę. I tak przy współpracy przyjaciela, Markus'a Haub'a stworzyli Formfreu.de Miejsce wtedy inne niż wszystkie, przy tym niesamowicie różnorodne, a do dziś niezmiennie zajmujące.

   Tak się składa, że Thomas, osoba serdeczna, ciepła, a przy tym niesamowicie intrygująca i energiczna jest twórcą mocno rozbudowanej, niesztampowej galerii zdjęć z tegorocznego Heimweh. Dostępna jest w postaci pełnej relacji fotograficznej dostępnej na Formfreu.de lub jako okrojone, zbiory zdjęć obejmujące poszczególne dni Międzynarodowego Zlotu Wartburga w Eisenach.


Kliknij na obrazek aby przejść do Facebook'owego profilu Formfreu.de ( Heimweh 2013 - dzień 1 )


Kliknij na obrazek aby przejść do Facebook'owego profilu Formfreu.de ( Heimweh 2013 - dzień 2 )


Kliknij na obrazek aby przejść do Facebook'owego profilu Formfreu.de ( Heimweh 2013 - dzień 3 )

   Ujęcia dostępne na blogu Thomas'a zaprezentowane są w postaci jednej pełnej, wspólnej galerii, ale niestety udostępnione w niższej rozdzielczości i pozbawione opcji pobierania. Natomiast fotografie przedstawione na profilu Facebook'owym są nieco większe i możecie je oczywiście z zachowaniem pełnych praw autorskich, zasysać, ale przy tym są tylko ułamkiem całego fotostory. Ostatecznie wybór należy do Was.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz