NIE KASOWAĆ!!!

czwartek, 13 marca 2008

Wymiana oleju - Wartburg 1.3 - International Auto - nr. 5/92     Możliwe, iż dla większości z Was ten artykuł jak i jego tematyka będą banalne, w szczególności dla prawdziwych maniaków motoryzacja, ale jednak pozwolę go sobie wrzucić na stronę naszego bloga. Od samego początku działalności WR postawiliśmy sobie za cel wrzucać skany wszelkich możliwych materiałów dotyczących Wartburgów.

     Kto wie, może ta wiedza w jakikolwiek sposób pomoże świeżo upieczonym posiadaczom naszych ulubionych aut w wersji czterosuwowej.

     Zapraszamy do zerknięcia na skan nieistniejącego już pisma International Auto.Wymiana oleju - Wartburg 1.3 - '92/9
kliknij na zdjęcie aby przejść do artykułu w dużej rozdzielczości     Artykuł pochodzi ze zbiorów Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Łodzi. Skany wykonano w Dziale Automatyzacji Biblioteki na podstawie umowy zawartej z dyrekcją - za pomoc dziękujemy - www.WBP.lodz.pl

     Wszelkie Prawa Zastrzeżone. Rozpowszechnianie skanów, jedynie za zgodą WartburgRadikalz.com Twórcy serwisu publikując artykuł, nie czerpią z niego żadnych korzyści majątkowych..

      Zamieszczenie artykułu nie nosi charakteru komercyjnego, a jedynie cel kolekcjonerski i informacyjny.

     Jeśli jednak właściciel praw autorskich uznałby, że zostały one naruszone prosimy o kontakt na: Redakcja@WartburgRadikalz.comAutor: Kruchy

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz