NIE KASOWAĆ!!!

piątek, 29 czerwca 2012

Wprowadzenie

Zabiegi renowacyjne przy Wartburgu i związane z nimi prace lakiernicze przeprowadzone w ciągu dwóch lat trwania remontu dały mi doświadczenie, które dziś pozwala mi z tego miejsca doradzać wam w tych sprawach. Zadecydowały również o moich późniejszych krokach podejmowanych w celu doskonalenia swoich umiejętności i wiedzy. Prawie miesięczna praktyka w Autoryzowanej Stacji Blacharsko-Lakierniczej VW Bursiak była chyba najcenniejszą z lekcji.

Wiedza, którą nabyłem wpłynęła istotnie na sposób postrzegania pracy lakiernika. Nauczyła podejścia i całej filozofii rzemiosła. Pomogła podejmować właściwie decyzje. Takie jak zakup profesjonalnego sprzętu, który dziś jest w moim posiadaniu oraz podjęcie stałej współpracy z zaprzyjaźnioną mieszalnią lakierów a także sklepem zorientowanym na profesjonalne i kompletne systemy lakiernicze.

W tym dziale będę tłumaczył i wyjaśniał Wam sprawy związane z pracami lakierniczymi. To trudna kwestia szczególnie dla osób zupełnie nie zorientowanych w tych tematach. Odsłonie przed wami tajniki kładzenia lakierów, różnic między nimi ich właściwości. Napisze o ciekawostkach, czasami o rzeczach nie do końca związanych z tym działem, ale przydatnych i pomocnych.

Wszystkie rady, jakich będę Wam udzielał, poparte będą doświadczeniem. W razie jakichkolwiek wątpliwości dam o tym wyraźnie do zrozumienia. Wspomnę o błędach jakie popełniałem, przestrzegę przed nimi, podam liczne przykłady. Wszystko wyjaśnię najprościej jak tylko się da. Liczę także na Wasz głos. Na konstruktywną ocenę i opinie poparte wiedzą.

Kruchy - Wartburg Radikalz

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz