NIE KASOWAĆ!!!

piątek, 1 lutego 2008

Partnerzy

   

     Tworząc serwis zdarza się dość często, iż pewne rzeczy można wykonać za "dziękuję" czy uzyskać dogodny rabat w zamian za małą wzmiankę na łamach tego bloga.

     To właśnie takie miejsce, w którym pragniemy podziękować wszystkim tym, którzy w jakiś sposób przyczynili się do tworzenia serwisu WartburgRadikalz - DZIĘKUJEMY!

     Dział ten bardziej szczegółowo przedstawia naszych współpracowników i partnerów, a także przekierowuje na ich strony firmowe pozwalając Wam łatwiej ich znaleźć.

 • Abagraf - reklama i poligrafia.
  www.Abagraf.com.pl - 042 639 87 84 Łódź, ul. Piotrkowska 79 - abagraf@abagraf.com.pl
  Nasz oficjalny partner - który podejmie się wykonania każdego projektu. Firma zajmuje się drukiem cyfrowym, offsetowym, wyrabianiem pieczątek, wizytówek, folderów, ulotek, druków firmowych. Miła współpraca, doradztwo, dobre ceny i pełna opieka nad klientem.

 • ClassicAuto - Magazyn prawdziwych samochodów.www.ClassicAuto.pl - e-mail: Redakcja@ClassicAuto.pl Serdecznie zapraszamy do comiesięcznego zakupu magazyny, a w szczególności dokonywania jego całorocznej prenumeraty - warto. Szczególnie, że redakcja pisma była na tyle uprzejma, iż w zamian za reklamę interesujących z punktu widzenia naszego serwisu numerów, możemy zamieszczać ich skany - oczywiście z odpowiednio dużym interwałem.

 • Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. Marszałka Józefa Piłsudskiego.
  www.wimbp.lodz.pl - 042 663-03-00 - Łódź ul. Gdańska 100/102
  Dzięki uprzejmości dyrekcji a w szczególności Pani Dyrektor Barbary Czajki i jej z-cy. Piotrowi Bierczyńskiemu. Biblioteka wykonuje nam skany pism motoryzacyjnych, które posiada w zbiorach.

 • Wydawnictwo DeAgostini.
  www.deagostini.pl - wydawca między innymi serii Kultowe Auta PRL'u Pani J. K. z Biura Obsługi Klienta informuje nas o nadchodzących numerach, w których znajdą się kolejne auta z koncernu IFA.

 • Bendiks - Dystrybutor Elektromechaniki Samochodowej.
  www.bendiks.rzeszow.pl - zajmuje się dystrybucją części do rozruszników, alternatorów, układów zapłonowych wszystkich typów pojazdów i maszyn. Jest głównym sponsorem ekipy rajdowej Solarz & Solarz, którą wspiera nasz serwis.

 • Eljot - Grafika i Design stron internetowych.
  e-eightyseven.com - aktualny opiekun serwisu WR. Wprowadza drobne poprawki i korekty w funkcjonowaniu menu i intra strony. Duże doświadczenie i możliwości.

 • AutoMobilista - Miesięcznik o zabytkowej motoryzacji z tradycjami sięgającymi roku '99.
  www.automobilista.com.pl - w zamian za reklamę czasopisma a w tym każdego nowego numeru, w którym znajdzie się temat pokrewny naszym zainteresowaniom, dostaliśmy od redakcji zgodę na publikację numerów archiwalnych. Dziękujemy i zapraszamy do prenumerowania magazynu.

 • Jelczanka - Hurtownia Motoryzacyjna.
  www.Jelczanka.com.pl - firma oferuje części zamienne, materiały eksploatacyjne i akcesoria do wszystkich marek samochodów ciężarowych i dostawczych oraz profesjonalne narzędzia warsztatowe. Jest drugim sponsorem Ekipy Rajdowej Shao.

 • Andrzej Czarnecki [ Zweitakter ] - operator DTP. adaptacja kreacji, skład i przygotowanie do druku offsetowego czasopism, reklam, ulotek i folderów reklamowych. Człowiek godny zaufania, od dawna współpracujący z ekipą WartburgRadikalz. Pobierz jego portfolio [ CV ]