NIE KASOWAĆ!!!

poniedziałek, 3 września 2007

LinkiForum Klubu Wartburga
Klub Wartburga przestał istnieć dawno temu, a jedyną rzeczą wartą uwagi jest prowadzone od 2003 roku forum dyskusyjne dzięki któremu wiele się dowiecie, i nawiążecie mnóstwo kontaktów.

Trabant Customizer
Dzięki tej stronce, możecie stworzyć swojego wymarzonego Trabanta, w paru słusznych stylach. Edytor stale się rozwija i co jakiś czas dodawane są nowe gadżety i diwajsy.

ClassicAuto
Pismo o Old i Youngtimerach. Auta z lat 50' 60' 70 i 80'. Sport motorowy, relacje z imprez, porady dotyczące renowacji, mechaniki wiele innych ciekawych tematów co miesiąc.

Trabimakers Ostberlin [ Facebook ]
Trabimakers Ostberlin [ Instagram ]
Grupka fanatyków pojazdów marki IFA z Berlina. Sympatyczne ziomki, robiące dobrą robotę w światku Trabantów i Wartburgów. Na stronie zdjęcia aut, fotografie z licznych imprez.

Automotopedia
Internetowy serwis encyklopedyczny o tematyce motoryzacyjnej, w którym mamy swój udział. Zbiór haseł, pojęć i informacji tworzonych przez profesjonalistów i pasjonatów.

Automobilista
Miesięcznik o pojazdach zabytkowych z największymi na Polskim rynku tradycjami. Ciekawe artykuły o motoryzacji w każdym wydaniu, zainteresują prawdziwych pasjonatów automobilizmu.

GermanStyle
Kiedyś całkiem okazały serwis, a dzisiaj już tylko forum poświęcone Trabantom przerabianym w stylach German, Cult i Rat. Historie modyfikacji, zdjęcia remontów, rasowanie i tuning w czystej postaci.

IFA Kombinat
Chłopaki robią dobrą robotę na terenie Niemiec. Duża ilość galerii ze zlotów, spora grupka maniaków Wartburga. Różne style od oryginałów po odjechany tuning. Szacunek.

Oldtimery.com
Solidna strona jak i przepastne forum poświęcone starej motoryzacji. Motocykle, samochody klasyczne, te popularne i te mniej popularne. Sympatyczna atmosfera, ciekawi ludzie i ich auta.Jeśli chcielibyście znaleźć się wśród polecanych przez nas linków, zapraszamy do wysłania e-mail'a z odpowiednią informacją. Jak tylko Wasz serwis okaże się wart zainteresowania dokonamy obopólnej wymiany banerów.